خدمات ابرو سالن زیبایی مریم طهرانی

خدمات ابرو سالن زیبایی مریم طهرانی

خدمات ابرو

ما در دپارتمان زیبایی مریم طهرانی با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنیک‌ها، تجهیزات و با کیفیت‌ترین مواد، انواع خدمات ابرو را توسط تیمی حرفه‌ای و آموزش‌دیده از آرایشگران به بانوان عزیز ارائه می‌دهیم تا رضایت کامل آنها را به همراه داشته باشد. ماندگاری هر کدام از این تکنیک‌ها بسته به نوع پوست، مراقبت‌های بعد از آن و کیفیت کار انجام‌شده متفاوت است و ما خدمات ترمیم و همچنین در صورت نداشتن رضایت خدمات مربوط به ریمو را نیز به مراجعه کنندگانمان ارائه می‌کنیم.

انواع خدمات ابرو

انواع خدمات ابرو سالن زیبایی مریم طهرانی

داشتن ابروهای زیبا و متناسب با فرم صورت یکی از ترندهای زیبایی است که امروزه بانوان زیادی برای انجام این خدمات به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنند. انواع خدمات ابرو ارائه‌شده در سالن زیبایی مریم طهرانی شامل انواع تکنیک‌ها برای رفع نواقص ابرو، متقارن کردن ابروها و همچنین ترمیم و تقویت موهای ابرو می‌باشد. در ادامه لیستی از این خدمات را برای شما قرار داده‌ایم تا بیشتر با خدمات ما در سالن زیبایی مریم طهرانی آشنا شوید.

لیفت ابرو

لیفت ابرو​

لیفت ابرو روشی برای حالت‌دادن به ابروها است. این روش مشابه استفاده از صابون و ژل ابرو می‌باشد با این تفاوت که در آن از مواد مخصوص برای این کار استفاده می‌شود و ماندگاری بیشتری در حدود یک تا دو ماه دارد و بعد از گذشت این مدت باید دوباره تمدید شود. لیفت باعث می‌شود تا ابروها پرتر و حجیم تر شوند. همچنین در لیفت از کراتین برای تقویت موهای ابرو استفاده می‌شود.

لمینت ابرو

لمینت ابرو

لمینت ابرو مشابه با لیفت ابرو است با این تفاوت که در لمینت و در مراحل پایانی بعد از اینکه کار لیفت تمام شد با رنگ کردن ابروها و اعمال رنگ برای زیبایی هر چه بیشتر و همچنین از کراتین برای تقویت موها استفاده می‌شود. این جز خدمات تخصصی سالن زیبایی ما است و با استفاده از بهترین مواد و رنگ، این تکنیک زیبایی را برای مشتریانمان انجام می‌دهیم.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

فیبروز یکی از جدیدترین تکنیکها برای اصلاح فرم ابرو در جهان است. این یک روش نیمه دائمی می‌باشد که با استفاده از سوزن های یکبار مصرف انجام می‌شود. این تکنیک در دپارتمان زیبایی مریم طهرانی توسط پرسنلی کاملا آموزش‌دیده و حرفه‌ای به بانوان ارائه می‌شود تا ابروهایی مطابق با فرم صورت و آنچه که دلخواه شما است داشته‌باشید.

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ در واقع نوعی تتو است با این تفاوت که تزریق رنگدانه‌ها در لایه‌های نزدیک به سطح پوست، اپیدرم انجام می‌شود و شبیه به تارهای واقعی مو است. درصورتی که میکروبلیدینگ (Eyebrow microblading) با مواد باکیفیت و توسط شخص حرفه‌ای انجام شود 2 تا 3 سال ماندگاری دارد.

هاشور ابرو

هاشور ابرو

هاشور ابرو روشی برای قرینه‌سازی و مرتب کردن ابروها است که با تکنیک های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود یکی دیگر از خدماتی که در سالن زیبایی مریم طهرانی به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌شود هاشور ابرو است و تمام تلاش ما این است تا ابروهایی دلخواه، مورد پسند و مطابق با فرم صورتتان داشته باشید.

رنگ ابرو

رنگ ابرو

رنگ ابرو یکی دیگر از خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی است که به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از بهترین مارک‌های رنگ ابرو در سالن زیبایی مریم طهرانی به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود. رنگ ابرو محصولی است که به صورت مخصوص برای رنگ کردن ابروها ساخته شده و با رنگی که برای موی سر استفاده می‌شود متفاوت است. یکی از نکات مهمی که هنگام تغییر رنگ ابرو باید به آن توجه کنید تناسب بین رنگ پوست و رنگ ابرو انتخاب شده‌است. برای روشن‌تر کردن رنگ ابروها بیشتر اوقات است نیاز به دکلره کردن است، البته از اکسیدانی که برای موی سر استفاده می‌شود نمی‌توان برای روشن کردن ابروها استفاده کرد ابرو خیلی سریع‌تر از مو رنگ می‌گیرد و بنابراین باید از اکسیدان ضعیف‌تری برای ابروها استفاده نمود. بنابراین رنگ کردن ابروها به دانش، تجربه و مهارت کافی در این زمینه دارد تا احتمال آسیب دیدن موهای ابرو از بین برود.