خدمات مو سالن زیبایی مریم طهرانی

خدمات مو

خدمات مربوط به مو و آراستن مو از جمله خدماتی است که در سالن‌های زیبایی به بانوان ارائه می‌شود و افراد زیادی از این خدمات استفاده می‌کنند. همچنین هر روزه تعداد افرادی که به این خدمات نیاز دارند یا از آنها استفاده می‌کنند در حال افزایش است.

انواع خدمات مو

انواع خدمات مو

خدمات مو سالن زیبایی مریم طهرانی شامل مجموعه کاملی از انواع خدمات مو می‌باشد که توسط پرسنلی حرفه‌ای و دارای مدرک تخصصی در این زمینه با بهترین و با کیفیت ترین مواد و تکنیک‌ها به مشتریان ارائه می‌شود. رنگ مو، بافت مو، انواع مدل شینیون مو، براشینگ مو، کراتینه مو، کوتاهی مو و… جز خدمات ما می‌باشد. ما در سالن زیبایی مریم طهرانی تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه دلخواه را به دست آورید و خدمات ارائه‌شده رضایت شما را به همراه داشته باشد.

رنگ مو

رنگ مو | انواع خدمات مو

رنگ مو (hair color) از خدمات اصلی است که در سالن‌های زیبایی با تکنیک‌های متنوعی به بانوان ارائه می‌شود. لایت، بالیاژ، هایلایت، آمبره، سامبره و… از جمله این تکنیک‌های رنگ مو هستند، که هر کدام زیبایی منحصر بفردی دارند و با توجه به خصوصیات چهره و رنگ پوست انجام می‌شود. خدمات رنگ مو در سالن زیبایی مریم طهرانی توسط هیرکالریست‌های حرفه‌ای و آموزش‌دیده با بهترین رنگ و مواد به مشتریان عرضه می‌شود.

بافت مو

بافت مو | انواع خدمات مو

بافتن و آراستن موها امروزه یکی از خدماتی است که افراد زیادی در سنین مختلف تمایل به انجام آن دارند. بافت مو مدلهای مختلفی دارد و شما می‎‌توانید با مراجعه به سالن زیبایی مریم طهرانی مدل بافتی را که دوست دارید برای شما انجام شود.

شینیون مو

شینیون مو | انواع خدمات مو

شینیون مو این روزها یکی از محبوبترن سبک های آرایش مو است که به ویژه برای مراسمات رسمی مثل جشن‌های عروسی و تولد استفاده می‌شود. شنیون مو عروس اولین انتخاب عروس‌ها و خانم‌های جوان برای موهایشان است که مدلهای بسیار زیادی دارد و به صورت باز یا جمع با انواع تاج، تور، گلسر و غیره انجام می‌شود.

براشینگ مو

براشینگ مو | انواع خدمات مو

برای حالت‌دهی و فرم‌دادن موها هیچ انتخابی بهتر از براشینگ مو نیست. فرم دادن به موها در سالن‌های زیبایی با استفاده از سشوارهای حرفه‌ای و برس‌های مخصوص این کار انجام می‌شود. براشینگ یکی دیگر از خدمات ما در سالن زیبایی مریم است که با ارائه انواع مدلهای مختلف به بانوان همراه است. تیم حرفه‌ای از هیر استایلیست‌های ما بهترین خدمات براشینگ را ارائه می‌کنند.

کراتینه مو

کراتینه مو | انواع خدمات مو

داشتن موهایی سالم و صاف آرزوی هر خانمی است و راه‌های زیادی برای رسیدن به آن وجود دارد ولی ممکن است استفاده از روشهایی مثل صاف کردن مو با اتو و حرارت باعث آسیب دیدن موها شود. اما امروزه داشتن موهای صاف و براق بدون آسیب‎‌زدن به موها به راحتی با کراتینه امکان‌پذیر است. خدمات کراتینه و پروتئین‌تراپی مو سالن زیبایی مریم طهرانی با بهترین مواد و توسط پرسنلی آموزش‌دیده و با تجربه به بانوان ارائه می‌گردد.