خدمات مژه سالن زیبایی مریم طهرانی

خدمات مژه

داشتن مژه های بلند و خوش حالت که به چشمان شما فرم زیبایی بدهد همیشه یکی از معیارهای زیبایی برای خانم‌ها بوده‌است اما برخی افراد به صورت طبیعی مژه‌های کم پشتی دارند خوشبخاته امروزه برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. ما در سالن زیبایی و آرایشی مریم طهرانی خدمات زیبایی و تقویتی مژه را به بانوانی که مژه‌های کم‌پشت و کوتاهی دارند و دوست دارند تا مژه‌های آنها بلند و پرپشت باشد را، ارائه می‌دهیم تا چشمانی زیبا و جذاب تر داشته‌باشند و امیدواریم که بتوانیم به شما در رسیدن به به ظاهر ایده‌آل کمک کنیم.

خدمات مژه سالن زیبایی مریم طهرانی

انواع خدمات مژه

لیفت مژه

لیفت مژه

لمینت مژه

لمینت مژه

کاشت مژه

کاشت مژه

 ما در سالن زیبایی مریم طهرانی انواع خدمات مژه را از لیفت و لمینت مژه گرفته، تا کاشت و اکستنشن انواع مژه،به مراجعه‌کنندگان خود با بهترین متریال و بالاترین کیفیت، با هر طول، مدل و رنگی، توسط برترین اکستنشن‌کار و مژه‌کار حرفه‌ای و ماهر در تهران، ارائه می‌کنیم.

انواع خدمات مژه

کاشت مژه

کاشت مژه یک تکنیک نیمه دائمی و موقت است که در آن مژه مصنوعی را تک تک به مژه‌های طبیعی شما با چسب گیاهی می‌چسبانند. این مژه‌ها می‌توانند از مواد مصنوعی یا موی حیواناتی مثل سمور و یا ابریشم، مواد گیاهی و… ساخته‌شوند. کاشت مژه انواع مختلفی دارد که با توجه به درخواست شما در سالن زیبایی مریم برای شما با بهترین متریال و کیفیت در انواع مدلهای مختلف انجام می‌شود.

کاشت مژه | انواع خدمات مژه

ترمیم کاشت مژه

کاشت مژه حدود دو هفته ماندگاری دارد که در صورت مراقبت صحیح می‌تواند تا 4 هفته نیز دوام داشته باشد. پس از گذشت مدتی مژه‌های کاشته‌شده شما شروع به ریزش می‌کنند و شما نیاز دارید تا دوباره این تکنیک را برای ترمیم انجام دهید. ترمیم کاشت مژه یکی دیگر از خدمات متنوع دپارتمان زیبایی مریم طهرانی است که به شما عزیزان پس از جلسه اول کاشت، در جلسه های بعدی ارائه می‌گردد.

ترمیم کاشت مژه | خدمات مژه سالن مریم طهرانی

لیفت مژه

لیفت مژه روشی برای حالت‌دادن به مژه‌های رو به پایین است و کاملا مناسب برای بانوانی است که همیشه از مژه‌های بی حالت خود که به سمت پایین هستند شاکی می‌باشند. این روش، یک تکنیک تقویتی نیز می‌باشد زیرا در آن از مواد تقویت کننده نظیر کراتین برای تقویت مژه‌ها استفاده می‌شود. ماندگاری لیفت مژه در افراد متفاوت است و بین 6 تا 8 هفته معمولا دوام می‌آورد و بعد از آن باید مجددا تکرار شود.

لیفت مژه | انواع خدمات مژه

لمینت مژه

این تکنیکی است که برای حالت‌دادن به مژه‌ها، تقویت آنها و همچنین رنگ کردن مژه‌ها استفاده می‌شود و تا چند هفته شما را از استفاده از فر مژه و ریمل بی نیاز می‌کند. این روش به دلیل استفاده از مواد تقویتی و کراتینه باعث می‌شود تا مژه هایی بلند، حجیم، پرپشت و پر رنگ به صورت طبیعی داشته باشید.

لمینت مژه | خدمات مژه سالن زیبایی مریم طهرانی

اکستنشن مژه

اکستنشن، مژه‌های مصنوعی هستند که توسط چسب مخصوص اکستنشن، به تک تک مژه‌های طبیعی زیباجو چسبیده‌می‌شوند و در انواع مختلفی با طول‌ها و رنگ‌های متفاوت وجود دارند. این اکستنشن‌ها از خز مصنوعی یا طبیعی، موی حیوانات و یا ابریشم تهیه می‌شوند. اکستنشن مژه (Eyelash Extensions)یکی از خدمات مژه است که در سالن‌های زیبایی به بانوان ارائه می‌شود تا باعث زیبایی و جذابیت چشم‌ها شود.

اکستنشن مژه

ترمیم اکستنشن مژه

ترمیم اکستنشن در جلسه‌های بعدی فقط شامل پر کردن فضاها و شکاف‌های خالی ناشی از ریزش مژه‌های اکستنشن‌شده، است و درنتیجه در مقایسه با جلسه اول هزینه کمتری دارد و ترمیم باید توسط یک فرد حرفه‌ای و باتجربه انجام شود تا از آسیب به ریشه مژه‌های طبیعی شما جلوگیری کند.

ترمیم اکستنشن مژه